Woon een demonstratie bij

Wilt u meer weten over onze CMMS-oplossingen?
Boek vandaag nog uw demonstratie!

     

     

     


    Termen en voorwaarden

    Door dit vakje aan te kruisen verklaar ik kennis te hebben genomen van de voorwaarden die van toepassing zijn op de verwerkingen van mijn persoonsgegevens en deze te aanvaarden.



    Voorraad- en inkoopbeheer

    • Kan CARL Source CMMS worden aangesloten op een extern inkoopbeheerprogramma?

      Als we aan inkoop denken, denken we spontaan aan speciale inkoopbeheersoftware.
      Het is natuurlijk mogelijk om CARL Source CMMS te koppelen aan een ERP of een andere tool voor financieel beheer. Deze verbinding wordt tot stand gebracht via een vloeiende interface (in verschillende formaten of via webservice): vanaf de melding van de behoefte (aankoopaanvraag) door de onderhoudsafdeling in haar CMMS, tot het beheer ervan in een ander softwarepakket (ERP).

      Het is gemakkelijk om je een geïntegreerd, vloeiend inkoopbeheerproces voor te stellen, waarbij het onderhoud de behoefte kenbaar maakt (aankoopaanvraag) in het CMMS en met de behoefte rekening wordt gehouden in een extern hulpmiddel zoals een ERP-systeem dat binnen de organisatie wordt gebruikt.

      Daarna keren we terug naar
      CARL Source
      wanneer de goederen zijn ontvangen, nog steeds in nauw contact met het financiële systeem, om informatie over prijzen en orderstatus te delen.

    • Is het mogelijk om mijn onderdelenvoorraad in het CARL Source CMMS te beheren?

      Voorraadbeheer in CARL Source is standaard aanwezig. Het is daarom mogelijk om alle soorten voorraden in het CMMS te beheren, zoals reserveonderdelen, verbruiksartikelen, vervangingsmaterialen of geserialiseerde apparatuur.

      De voorraadfunctie in CARL Source CMMS kan worden gebruikt om meerdere magazijnen, meerdere leveranciers en meerdere locaties te beheren. Zo is het mogelijk om onderdelen in te voeren en uit te voeren, items te verbruiken tijdens bewerkingen en verschillende bronnen te beheren (breuk, afwaardering).

      Om ervoor te zorgen dat de voorraden goed worden bijgehouden, integreert CARL Source ook inventarisatiefuncties en overdrachten tussen winkels. voorraadfuncties en overdrachten tussen winkels.

      Tot slot is het goed om te onthouden dat voorraadbeheer ook onderweg kan worden uitgevoerd, dankzij de applicatie CARL Touch.

    • Kan ik in CARL Source CMMS complexe organisaties met meerdere shops beheren?

      Natuurlijk kan dat! CARL Source is een CMMS dat is aangepast aan grote organisaties.
      Het is mogelijk om een structuur met één winkel te beheren, maar ook een structuur met meerdere vestigingen, of zelfs met een hoofdwinkel en externe voorraden.

      In de regels die het voorraadbeheer definiëren, is het mogelijk om de organisatie tussen winkels te specificeren om de werking binnen complexe organisaties mogelijk te maken, die een beroep doen op meerdere managers en meerdere magazijniers.

    • Is het mogelijk om een inkoopproces te beheren met CARL Source CMMS?

      Ja, met de standaard module van CARL Source.

      Deze module vult de voorraadmodule, waarmee ze nauw verbonden is, aan om aanvulvoorstellen te doen.
      Het is dus mogelijk om Purchase Requests (PR’s) in CARL Source te beheren, ze om te zetten in bestellingen en vervolgens de bestelde artikelen te ontvangen.
      Naast dit klassieke schema is het mogelijk om retourzendingen van leveranciers rechtstreeks vanuit CARL Source te beheren. CARL Source en facturen te reconciliëren om te vergelijken wat is gefactureerd met wat is geleverd.

      Opmerking: het inkoopproces van CARL Source kan ook worden gebruikt om de aankoop van diensten en andere voordelen te beheren, allemaal gepland via de contractfunctie van CARL Source, die de voorwaarden beheert waarover met leveranciers is onderhandeld.